Guess’ten yeni akıllı saatler

0

Ekran Resmi 2017-03-22 09.32.37

Guess Android Wear oyununa iddialı modellerle ısınıyor. İşte yeni modeler, yeni detaylar…

Akıllı saat ekosistemi açısından gelişim sürecinin birçok yönden sürdüğüne şüphe yok. Çok sayıda moda markasının da dahil oluşunun tüketici elektroniği şirketlerinin teknoloji ürünlerindeki tasarım anlayışına olumlu etkileri de tartışmasız gerçekler arasında. Çok daha estetik ve stil sahibi akıllı saat modellerini teknoloji ve moda markalarının raflarında görebilmek mümkün. Guess de bu alanda gayret gösteren markalardan biri ve yeni modellerini lanse ederek iddiasını da ortaya koyma amacında.

Şirketin Connect adı altındaki serisine önümüzdeki sonbaharda yeni modellerin ekleneceği açıklandı. Android Wear 2.0 desteğine sahip olacağı kaydedilen modellerin teknik detayları da şaşırtıcı derecede iyi…

Söz konusu akıllı saatlerin teknolojisinin çekirdeğini Qualcomm Snapdrgon 2100 işlemciler oluşturacak. Android Wear 2.0 ile birlikte geldikleri için 512 MB veya 768 MB RAM’le gelmeleri bekleniyor, resmi bilgi ise paylaşılmış değil. Bununla birlikte dahili depolama alanının da 4 GB yapısında olması güçlü bir olasılık durumunda.

Modellerin yuvarlak hatları dikkat çekici. Unisex yapıda olacakları bildirildi ve çapları da 41 ve 44mm şeklinde. Özetle çok da kompakt ve genel tüketici eğilimleri açısından sıradışı olmayan, nispeten büyük ve zarif akıllı saatler söz konusu.

Renkler de bildirildi; söz konusu akıllı saat modelleri gümüş, altın ve gül gibi renklere sahip olacak, yine çeşitli kordon seçenekleri de sunulacak.

Mobil cihazlara dair yenilikleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın