Guardians of the Galaxy oyunu yayınlandı

0

guardians-of-galaxy-840x473

İkinci filmin vizyona girmesine kısa bir süre kala (28 Nisan 2017) video oyunu geldi. İşte yeni PC ve konsol yapımına ilişkin öne çıkanlar…

Telltale Games, geçtiğimiz yıllarda geliştirdiği The Walking Dead ve Batman ile TV/sinema endüstrisine yakın bir oyun firması olduğunu göstermişti. Popüler şirket, bu kez de 2014 yılında yayınlanan ve geniş kesimler tarafından övgüyle bahsedilen Guardians of the Galaxy’nin (Galaksinin Koruyucuları) oyununu yayınladı. Oyunun geliştirilme süresine geçtiğimiz yıl başlanmıştı.
Böylelikle bir diğer Marvel’ın yapımı daha oyun formunda uyarlanmış oldu.

Birçok bölümden oluşacağı kaydedilen Guardians of the Galaxy, şimdilik Tangled Up in Blue adlı ilk bölümüyle geldi. Söz konusu bölümde sinema filmini izleyenlerin hatırlayacağı baş karakterler Rakun Roket, Gamora, Groot, Drax ve Star Lord karakterleri ile oynanabilecek.

Oyun severler yapımı sadece konsolda değil PC tarafında da oynamanın keyfini yaşayacak. Ayrıca mobil versiyonlar da yayınlandı. Telltale Games, Guardians of the Galaxy’i PC, PlayStation 4 ve Xbox One’ın yanı sıra Android ve iOS cihazlar için de sundu.

Oyunla ilgili yayınlanan tanıtım videosunu haberin devamında izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın