GTA üçlemesinin merakla beklenen Definitive Edition Remaster’ı ile tanışın

0

GTA üçlemesinin Definitive Edition Remaster’ı konsollar, PC ve mobil cihazlar için duyuruldu. İşte detaylar…

Rockstar, geçtiğimiz günlerde ‘uzun süredir devam eden suskunluğunu bozarak’ Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ı bu yıl içinde piyasaya süreceğini duyurdu. Bu üçlemede Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City ve Grand Theft Auto San Andreas yer alacak. Başka haberler de var…

İlk sürüm konsollarda ve PC’de olacak. Desteklenen konsollarda ise Sony PlayStation 5, PlayStation 4, Microsoft Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch bulunuyor. PC’de oyun, Rockstar Launcher aracılığıyla satışa sunulacak. Üçlemenin bu yıl içinde piyasa sürüleceğini bilmekle birlikte, kesin tarihi henüz bilmiyoruz.

İlginç olan şey ise, üçlemenin iOS ve Android’de de piyasaya sürülecek olması. Rockstar bu konuda ise 2022’nin ilk yarısında satışa sunulacağı bilgisi dışında bir şey paylaşmadı. En nihayetinde mobile de gelecek olan yeni GTA grafikleri söz konusu ve bunun şimdiden heyecan yarattığını belirtmeliyiz.

Klasik ama modern?

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, “orijinallerin klasik görünümünü ve hissini korurken, üç oyunun tümü için grafik iyileştirmeler ve modern oyun geliştirmeleri” dahil olmak üzere üç oyunun tamamen elden geçirilmiş hali olacak.

Cevap bırakın