GTA-F Cooler Master Edition ile tanışın

0

Cooler Master ve GTR Simulator tarafından geliştirilen yarış simulasyonu GTA-F Cooler Master Edition tanıtıldı. İşte detaylar…

Cooler Master ve GTR Simulator ortaklığında geliştirilen yarış simülasyonu GTA-F Cooler Master Edition resmen tanıtıldı. Yarış simülasyonunun oyuncular için özel olarak tasarlandığını ve rahat bir oyun oynamak için gereken tüm özelliklerin sunulduğunu söylemek mümkün.

Artık yarış simülasyonları ile oyun severlerin bilgisayar ve konsol başında olma zorunluluğu ortadan kalkıyor. Birçok farklı bileşeni aynı anda sunan yarış simülasyonları, kullanıcılar için farklı bir deneyimi de beraberinde getiriyor.

Cooler Master ve GTR Simulator’ın birlikte geliştirmiş olduğu GTA-F Cooler Master Edition, şu ana kadar çıkan yarış simülasyonları arasında oldukça iddialı bir konumda yer alıyor. Simulasyonlar arasında en iyisi olmaya hazırlanırken oyuncuların kısa süre içerisinde oyuna başlaması da GTA-F ile mümkün. Ayarlanabilir bir iskelete sahip olan simulasyon, ayrıca her kullanıcı için uygun ve birinci sınıf koltuğu ile dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra simulasyon bünyesinde 14 farklı ayar noktası bulunuyor.

GTA-F Cooler Master Edition fiyatıyla dikkat çekiyor

Bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürülecek olan yeni yarış simülasyonunun 1000 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacağını da söylemeden geçmeyelim.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın