Grand Theft Auto V gerçek oldu!

0

Ekran Resmi 2015-06-12 18.41.46

GTA 5 olarak da bilinen video oyununu konu edinen çok sayıda görsel içerik bulunuyor. On milyonları bulan hayran kitlesi ile başlı başına bir fenomen olan oyun için çeşitli hayran videoları da yayınlanıyor. Hatta oyunun geliştiricisi Rockstar Games tarafından yayınlanan bir video editleme uygulaması bile mevcut.

Rockstar Editor adlı program üzerinden oyunun meraklıları diledikleri şekilde videolar kurgulayabiliyorlar. Oldukça kolay bir kullanımı olduğu için yoğun ilgi gören program, oyuna dair sahneleri de içerecek şekilde kurgu yapılmasına olanak tanıyor. Peki oyunun sahneleri gerçek hayata taşınsaydı ortaya nasıl bir sonuç çıkardı?

Grand Theft Auto V için hazırlanan bir video, oyunu gerçek hayattan sahnelerle ele aldı ve dünya genelinde büyük ses getirdi. Oyundaki sahnelerin gerçek hayata uyarlaması şeklindeki video, daha öncede yüksek segmentli yapımlara imza atan Corridor Digital tarafından hazırlandı.

Ekran Resmi 2015-06-12 18.41.23

 

Yayınlanan videodan bir görüntü.

Kısa süreli videoda GTA 5’te yönettiğiniz bir karakter gibi hareket eden oyuncu, karşısına çıkanlara yumruk atıyor, bisiklet ve araba çalıyor, çatışmalara giriyor. Sahnelerde müzikler ve genel itibarıyla ambiyansın yaşatılması oldukça başarılı. Adeta başını derde sokmak için ne gerekiyorsa yapıyor.

Oyunun heyecan verici dokusunu neredeyse harfiyen yaşatmayı başaran videoyu haberin devamında izleyebilirsiniz. İyi seyirler. 

Cevap bırakın