Gran Turismo Sport geliyor!

0

granturismosport-4

Yarış oyunlarının uzun yıllara dayalı kökeninin günümüzde çarpıcı bir gerçeklik ve heyecan fırtınasıyla evrildiğine şüphe yok. Milyonlarca konsol, PC ve mobil oyun meraklısı için ayrı yere sahip bir kategori olduğu da aşikar. Gran Turismo ise Sony PlayStation platformu adına başlı başına bir ikon.

Oyun tarihine adını altın harflerle yazdırmış bir seri durumunda. Tüm oyunları ülkemizde de yoğun ilgi gören Gran Turismo’nun heyecanla beklenen sonraki yapımı ise ‘Sport’ adını alacak…

4K tanıtım videosunun yanı sıra Gran Turismo Sport hakkında başka bilgiler de paylaşıldı ve yenileri gelmeye devam ediyor. İşte bunlardan sonuncusu yapımla ilgili bazı görsellerin kamuoyuyla paylaşılması şeklinde…

granturismosport-3

Üstte ve haberin devamında görseller, söz konusu yarış oyununu tanıtan resmi ekran görüntüleri. Heyecan verici oldukları ve son derece güzel göründükleri bir gerçek.

granturismosport-1

Sony Interacitve ve Polyphony Digital imzası taşıyan Gran Turismi Sport’la ilgili görseller arasında özellikle Porsche 911 GT3 RS dikkat çekiyor. Farklı aydınlatmalarla görünen aykırı spor otomobil, yapımda öne çıkarılacak modellerden biri olacak gibi görünüyor.

race_911_gt3_rs_16_01_1491825248-1

PlayStation ve PlayStation 4 Pro için yayınlanacak olan Gran Turismo Sport, 2017 sonuna doğru gelecek. Resmi tarih ise henüz açıklanmış değil.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın