Gran Turismo Sport, 18 Ekim’de çıkıyor!

0

Yılın heyecanla beklenen yarış oyunları arasında gösterilen Gran Turismo Sport için Sony PS4 çıkış tarihi netleşti. Buna göre yapım, 17 Ekim 2017’de Kuzey Amerika’da ve 1 gün sonra Avrupa’da çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca oyunun PlayStation VR desteği de gelecek.

Sony Interactive Entertainment ve Polyphony Digital tarafından gerçekleştirilen açıklamaya göre Gran Turismo Sport için kapalı beta başarıyla tamamlandı. Şimdi de oyunun son aşamasına geçildiği kaydedildi. Yapımla ilgili olarak açıklanmayan birçok detay var, bu noktada gelen resmi duyuru ise ‘lansman sırasında tüm soru işaretlerinin yanıt bulacağı’ şeklinde. Özetle Gran Turismo Sport’a dair birçok detay için 18 Ekim tarihinin beklenmesi gerekiyor.

Oyunun grafik, ses ve fizik simülasyonu açısından benzeri görülmemiş bir deneyim sunacağının altı çizilirken oyunun sadece PlayStation platform üzerinden gelecek olması da vurgulananlar arasında yer aldı. Oyun severleri, önümüzdeki aylarda keyif veren bir yarış deneyiminin beklediğini şimdiden belirtmemiz mümkün.

Ve son cümleler, oyunun standart versiyonun dışında özel sürümü ile birlikte edinilebilecek bazı ek içerikler, vb. var. Bunlar arasında 1 milyon dolarlık oyun içi kredi, 8 özel aracı içeren GT Sport Starter Paketi, özel yarış kaskı, sticker’lar, özel kitap ve ambalaj dikkat çekiyor. Bir de dijital deluxe edition sunulacak, bu versiyonda da 2 milyon dolarlık oyun içi kredi, 12 otomobilin yer aldığı GT Sport Starter Paketi, sticker’lar, yarış kaskı, özel kitap ve tablo gibi çok özel bir içerik söz konusu.

Cevap bırakın