Göz alıcı tasarım elektrikli bisikletle buluştu

0

Bireyleri daha hareketli olmaya teşvik eden elektrikli bisikletin aynı zamanda üç ayrı motor seçeneği mevcut…

Elektrikli bisiklet ekosistemi hızla büyüyor. Spinciti ise yeni modeliyle bu akımın iddialı üreticileri arasında. Indiegogo üzerinde 50 bin dolar destek toplamayı hedefleyen Spinciti’nin yeni elektrikli bisikleti, değişik gövde tarzlarıyla sunuluyor.

Modelin için üç ayrı motor seçeneği mevcut. Burada kişiler gereksinimlerine bağlı olarak 250W, 350W ve 500W gücündeki motorlardan biri tercih edebiliyor. Bu modellerin çıkabildiği hızlar ise 32 km/s, 40 km/s ve 45 km/s olarak sıralanıyor.

Orta menzili LG imzasını taşıyan pilleriye 80 km düzeyindeki pedal desteğine sahip ürün, Bluetooth bağlantısına da izin veriyor. Bu sayede geliştirilmiş Android ve iOS uygulamaları ile etkileşime girebilen inovatif bisiklet Spinciti, pek çok konuda bilgi aktarabiliyor, aktivite takibi yapabiliyor. Ayrıca bisiklet ayarlarını yönetmek ve başkalarıyla yarış yapmak da mümkün oluyor.

Harekete teşvik ediyor…

Bireyleri daha hareketli olmaya teşvik eden elektrikli bisiklet, gece kullanımına yönelik LED aydınlatma mekanizmasına da sahip. Shimano Deore modelinde hidrolik disk frenler ve 8 vites bulunan ürün, çeşitli renklerde karşımıza çıkıyor.

250W motorun başlangıç fiyatı 999 dolar; 350W modelin fiyatı 1.199 dolar; 500W modelin fiyatı 1.299 dolar olarak belirtiliyor. Indiegogo merkezli bağış projesi bittiğinde model, en fazla 2.650 doları bulabilir.

Cevap bırakın