Görüntü kontrastı ile dikkat çeken ViewSonic ColorPro VP56 tanıtıldı

0

ViewSonic ColorPro VP56, uluslararası renk standartları için Pantone tarafından onaylanmış olup gerçeğe yakın görüntüler üretmek için %100 sRGB geniş renk gamını kapsıyor.

Dünyanın önde gelen görsel çözüm sağlayıcısı ViewSonic, ColorPro VP56 monitör serisi ile yaratıcı çalışmaları dijital ortamda daha kolay ve kusursuz üretme imkanı sunuyor. Kullanıcı dostu düzenleme özellikleriyle donatılan seride yer alan çalışma modları, görüntü ve video düzenlemeyi oldukça kolaylaştırıyor. Yeni monitör serisinde yer alan Yerleşik Manzara/Portre Modu, fotoğraf düzenlemede görüntülerin ayrıntılarını ve keskinliğini optimize etmeyi sağlıyor.

Kullanıcılar ayrıca 3D, mühendislik veya teknik çizim çizgilerini ve ayrıntılarını vurgulamak için olağanüstü görüntü kontrastı sağlayan CAD/CAM modundan da yararlanabiliyor. ColorPro VP56 monitör serisinde yer alan Video Düzenleme Modu, kontrastı güçlendirerek videoları şaşırtıcı derecede canlı hale getiriyor.

Yenilikçi özellikler

ColorPro VP56, uluslararası renk standartları için Pantone tarafından onaylanmış olup gerçeğe yakın görüntüler üretmek için %100 sRGB geniş renk gamını da kapsıyor. Çıplak gözle görülen renkten ayırt edilemeyen çarpıcı renk reprodüksiyona sahip olan monitör serisi, fabrikada kalibre edilmiş uygun renk doğruluğu ile birlikte kullanıcıya sunuluyor.

Cevap bırakın