GoPro Hero4 Session Media Markt’ta!

0

gopro-hero4-session-bgw_0

Teknolojiye dair eğlenceli pek çok ürünü tek çatı altında bulunduran Media Markt, GoPro’nun HERO4 Session modelini macera tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Media Markt’ta 1,455 TL’den satışa sunulan yeni HERO4 Session’ın dayanıklı ve su geçirmez özelliğiyle kullanıcılar, su altı dünyasını keşfedebilir ya da kayak yaparken eşsiz dağ manzarasının kaydını alabilirler. Tek düğme ile kontrol edilebilen ürün, tüm Media Markt mağazalarının yanı sıra online alışveriş sitesi ve mobil aplikasyonda aksiyon severleri bekliyor.

GoPro’nun gücünü şu ana kadarki en küçük, hafif ve kullanışlı kamerasına sığdıran HERO4 Session, 1080p 60fps video ve 8MP fotoğraf çözünürlüğüne sahip. En iyi anları ağır çekim şeklinde oynatabilen ürün, üretici garantisine ek olarak Media Markt güvecesi ile tüketicilerine sunuluyor.

1442566043_GoPro_Hero4_Session_G__rsel1

Eğlenceyi zirveye taşıyın

Çok yönlü tasarımıyla GoPro HERO4 Session, sörften kayağa ve en heyecanlı hiking aktivitelerine kadar her an her yerde sınırsız eğlence ile unutulmaz görüntüler yakalıyor. Biri kameranın önünde biri arkasında olmak üzere çift mikrofona sahip ürün, rüzgarlı koşullarda veya motosiklet gibi yüksek hızlı aktiviteler sırasında çekim yaparken, kamera otomatik olarak en iyi ses düzeyi için mikrofonu açıyor. GoPro HERO4 Session’da yer alan dahili Wi-Fi ve Bluetooth ile kamerayı telefon veya tabletten kontrol edebilmek, kaydedilen görüntüyü izleyebilmek ve anında sosyal medyada paylaşabilmek da önemli özelliklerinin başında geliyor.

1442566043_GoPro_Hero4_Session_G__rsel2Media Markt dünyasında yer alan ürünlerle macera dolu aktivitelere adım atmak için http://www.mediamarkt.com.tr/ adresini, Media Markt uygulaması için Google Play ve iTunes adreslerini kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın