Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürGoPro HERO4 Session duyuruldu

  GoPro HERO4 Session duyuruldu

  gopro-hero4-session

  GoPro, 2015 yılında ürün gamını genişleten adımlarını hız kesmeden devam ettiriyor. Şirketin aksiyon kamerası ailesine katılan son üye HERO4 Session model adıyla duyuruldu. Minimalist tasarımı ve hafifliği ile cepte bile taşınabilen aksiyon kamerası, drone’dan kaska kadar çok sayıda kullanım alanında yüksek kalitede görüntü sunumu için söz konusu alternatifler arasına katılıyor. Diğer HERO4 modellerinden yüzde 50 daha küçük ve yüzde 40 daha hafif. Stilize tasarımı da dikkat çeken yönleri arasında…

  Kamera video formatları yönünden de kullanıcısına çeşitli alternatifler sunuyor. 60fps ve 30fps hızlarında 1080p; 30 ve 25 fps hızlarında 1440p; 100, 60 ve 30fps hızlarında ise 720p video kaydı gerçekleştirebilen kamera, ayrıca 8 megapiksel fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliyor. Çok sayıda aksesuar seçeneği ile gelen bu kompakt ötesi aksiyon kamerasında ultra geniş açılı lensi de öne çıkıyor.

  gopro-hero4-session

  GoPro Hero4 Session ile gerçekleştirilmiş video kaydından alınmıştır. 

  Wi-Fi, Bluetooth, 1030mAh batarya, microSD ve microUSB girişlerine sahip HERO4 Session’ın ekranı ise bulunmuyor. Aygıtın boyutları ve yeni kullanım şekilleri ile birlikte farklı bir deneyim vaat ettiği gerçek.

  gopro-hero4-session-drone

  GoPro Hero4 Session ile drone kullanılarak gerçekleştirilmiş video kaydından alınmıştır. 

  Öte yandan HERO4 Silver ve HERO4 Black’tan daha düşük özelliklere sahip olduğu görülüyor. Fiyatı ise satışa çıkacağı pilot ülkelerde 430 Euro şeklinde. Modelin Türkiye’de ne zaman teknoloji raflarında yer alacağı ve fiyatının ne olacağı konusunda şu anda bir bilgi bulunmuyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN