GoPro Hero serisinde yeni kilometre taşı

0

GoPro Hero serisi, satış rakamları ile adından söz ettiriyor. İşte detaylar…

Ülkemizde özellikle yaz döneminde eğlenceli video kayıtları dendiği zaman akla ilk gelen aygıtların arkasında markalardan biri de şüphesiz GoPro. Kolaylıkla taşınabilir, performanslı ve zorlu koşullara dayanıklı modelleri ile tanınan şirketin öne çıkan ürün serilerinden biri se Hero. Yeni bir duyuru, GoPro Hero serisinin şimdiye kadar ulaştığı satış rakamına ışık tuttu.

Buna göre söz konusu ürün serisinde 9 yıl öncesindeki ilk modelden günümüze kadar ulaşılan toplam satış adedi 30 milyonu geçti.

Ulaşılan bu önemli kilometre taşı, aynı zamanda aksiyon kameraları odağındaki görüntüleme endüstrisi açısından da değerli bir motivasyon kaynağı oluşturdu.

En büyük yıldız hangisi?

Şüphesiz Hero serisi dendiğinde akla gelen ilk model Hero5 Black. Dayanıklı tasarımı ve performansıyla aksiyon dolu anlar, zorlu koşullar ve genel itibarıyla hem sosyal medya hem de profesyonel kullanım için güçlü görüntüler elde edilmesini mümkün kılan aygıtın en çok satan Hero modeli olduğu duyuruldu. 4K çözünürlüklü video kayıdı yapılabilen Hero5 Black adına ulaşılan satış rakamı oldukça çarpıcı; 4 milyon ünite.

GoPro modelleri arasında çeşitli kullanım senaryoları için her bütçeye uygun alternatifler bulmak mümkün. Buraya tıklayarak MediaMarkt’taki GoPro Hero5 modelini yakından inceleyebilir, online alışverişle kolaylıkla satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın