Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımGoogle ve Tp-Link’ten yenilikçi router yöntemi: OnHub

  Google ve Tp-Link’ten yenilikçi router yöntemi: OnHub

  Ağ oluşturma ürünleri şirketi TP-LINK, Google ile birlikte geliştirilen yeni WiFi yönlendirme yöntemi OnHub’ı piyasaya sunuyor. Evdeki en son teknolojiye ayak uyduracak şekilde tasarlanmış, yeni tür bir yönlendirici (router) olan OnHub, WiFi’nin daha güvenli ve kullanımı kolay hale gelmesine yardımcı oluyor…

  OnHub, günümüzde WiFi ile ilgili en önemli zorluklardan bazılarına çözüm getiriyor. En iyi çalıştığı konum olan dış ortamda bulunacak şekilde tasarlanan üründe kablo sayısı daha az. Kabloları düzenli tutan bir muhafazaya sahip ve aydınlatması hafif ve kullanışlı. OnHub’ın yenilikçi anten tasarımı ve akıllı yazılımı, kullanıcıların WiFi bağlantısını geliştirmek için sürekli çalışır. TP-LINK’in yönlendirici geliştirme konusundaki uzmanlığı, OnHub tasarımına bütünleyici katkı sağlamış. Bu uzmanlık, özellikle ağ girişimini azaltıp, ağ bağlanabilirliğini optimize eden 13 yerleşik, gizli anteni olan benzersiz dairesel anten ile belirgin olarak ortaya çıkıyor.

  OnHub_ls

  Google On mobil uygulaması tarafından yönetilen OnHub, WiFi kurulumunu ve yönetimini kolaylaştırıyor. OnHub, kurulum sırasında evde en iyi çalışacak ayarları seçip, ardından değişiklik olduğunda otomatik ayarlama yapıyor ve böylece ağ, her zaman en iyi performansı gösteriyor.

  OnHub, zamanla daha iyi hale gelecek şekilde tasarlanmış. Yönlendirici, yeni özellikleri ve son güvenlik güncellemelerini otomatik olarak kuruyor. OnHub; Bluetooth Smart, Weave ve 802.15.4 ile uyumlu; dolayısıyla, evde artan sayıda akıllı cihazları destekleyebiliyor.

  Google’da Grup Ürün Müdürü olan Trond Wuellner şunları ifade ediyor: “WiFi’a her zamankinden fazla güveniyoruz ve çevrimiçi olarak yapmayı sevdiğimiz her şeyi yapmak için WiFi’ın iyi çalışması gerekiyor. TP-LINK ile birlikte çalışarak OnHub’ı tasarlamak için donanım ve yazılım alanındaki uzmanlıkları bir araya getirdik. OnHub, hızlı bağlantı sağlayan, Wi-Fi yönetimini basitleştiren ve zamanla daha iyi hale gelen yeni bir yönlendiricidir.”

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN