Google Stadia için güzel haber gelmeye devam ediyor

0

Geçtiğimiz aylarda karşımıza çıkan ve oyuncular için yeni bir devrimin başlangıcı olan Google Stadia hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Gelen yeni bilgilerde, Google Stadia’daki oyun sayısı hakkında bazı detaylar bulunuyor. Google Stadia oyun sayısı giderecek artacak.

Google Stadia’daki oyun sayısı giderecek artacak

Google Stadia herhangi bir konsola ihtiyaç duymadan dilediğimiz oyunu dilediğimiz cihazda oynama imkanı ile karşımıza çıkmıştı. Oyuncular için çok da uzak olmayan bu fikrin arkasında Google olunca, herkes bir hayli heyecanlanmıştı. Zaman içerisinde tüm dünyaya yayılacak olan ve farklı oyunları da bünyesine katacak olan Stadia için gelen haberler de oldukça heyecanlandırıcı.

Google Stadia’dan gelen açıklamalarda “Stadia‘ya 120’den fazla oyunun, 2020 içinde gelmesi için çalışıyoruz. Ayrıca 10’dan fazla oyunun da bu yılın ilk 6 ayında kullanıcılara ulaştırılmasını hedefliyoruz. Hedeflenen bu oyunlar sadece Stadia üzerinde oynanabilir olacak.” denildi.

Hangi oyunların kütüphaneye ekleneceğine dair henüz bir bilgi paylaşılmasa bile, gelişmekte olan platform için bu tarzda güzel bilgilerin gelmesi oldukça güzel.

Cevap bırakın