Google Play Store güncellendi

0

google-play-store

Google, mobil uygulama mağazası Play Store için kapsamlı bir güncelleme yayınladı. Kullanıcıların beklediği bir özellik artık hazır. İşte detaylar…

Mobil uygulamalarda görülen uygulamalara alışığız, ancak bu uygulamaların bulunduğu online mağazalar da zaman zaman güncelleniyor. İşte bu güncellemelerden biri Google Play Store için geldi…

Uygulamalarım 3 sekmeye ayrılıyor…

Yeni güncellemenin ardından Android cihaz kullanıcıları, Uygulamaların sekmesinde yeniliklerle karşılaşıyor. Üç farklı sekmeye ayrılan Uygulamalarım, bu sayede daha verimli bir şekilde ayrıştırılabiliyor. Söz konusu sekmeler ise yüklü olanlar, tüm uygulamalar ve beta uygulamalar olarak geliyor.

Güncelleme ile beraber sekmelerde yer alan uygulamaların alfabetik, yazılım güncelleme veya son kullanış tarihine göre sıralanması da mümkün oluyor.

Otomatik güncelleme gelecek

Güncelleme sunucu tarafından yapılmakta, Google Play Store uygulamasının (7.06.08.N-all) sürümüne sahip olunması halinde dahi söz konusu yenilik görünmüyor olabilir, bu durmda kullanıcıların bir süre daha beklemesi gerekiyor. Güncelleme otomatik olarak gerçekleşiyor.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz… Takipte kalınız…

Cevap bırakın