Google Play 2019 ödül adayları belirlendi

0

Google her yıl I/O konferansında kapsamında önceki yılın en başarılı ve en beğenilen geliştiricilerine Google Play Awards etkinliği ile çeşitli ödüller dağıtıyor. Bu yılın adayları belli oldu…

Google Play 2019 ödül adayları, uygulamaların geçen son bir yılda gösterdikleri performanslara göre belirlendi. Buna göre geride bırakılan bir yıl içerisinde en fazla beğenilen, indirilen, sıradışı yenilikler getiren ve en kaliteli içerikleri sunan uygulamalar ödül alacak.

Google her yıl I/O konferansında kapsamında önceki yılın en başarılı ve en beğenilen geliştiricilerine Google Play Awards etkinliği ile çeşitli ödüller dağıtıyor. Aynı organizasyonu bu yılda gerçekleştirecek olan Google’un yeni yıl etkinliğinde toplamda 9 farklı kategoride 45 aday ödül almak için yarışacak. Ayrıca her kategorinin ise sadece bir kazananı olacak.

Google Play Awards 2019, bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan bir etkinlik olma özelliği taşıyor. Google, her yıl kendi uygulama mağazası olan Google Play’de dikkat çeken uygulamaları ve geliştiricilerini ödüllendiriyor.

Adayları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Zorlu rekabet…

Etkinlikte her yıl olduğu gibi bu yıl da puanlara belirli kriterlere göre yapılacak. Bunlar arasında; beğeniler, yorumlar, ara yüz tasarımları, belirtilen kurallara uygun içerik, teknik performans içeriğin kaliteli yer alıyor.

Son olarak adayların Goolge Play Awards etkinliği kapsamında Nisan 2018 – Mayıs 2019 tarihleri arasında gösterdikleri performanslara göre değerlendirileceklerini de söylemeden geçmeyelim.

Cevap bırakın