Google Pixel 3 tasarımıyla dikkat çekebilir

0

Merakla beklenen Google Pixel 3 ve 3XL’in ön yüz tasarımlarını açıkça gözler önüne seren bir görsel ortaya çıktı. İşte detaylar…

Teknoloji dünyasında son dönemin en çok merak edilen konularından biri de 9 Ekim’de gerçekleştirilecek Google etkinliği ile duyurulacak olan yeni Android 9 Pie işletim sistemine (9 Ekim’de tanıtım ve Android 9, hoş bir detay) sahip Pixel telefonlar.

Tasarımları nasıl olacak, ne gibi teknik özelliklerle gelecekler gibi birçok sorunun nihai yanıtını bulacağı tarih yaklaşırken cihazların nasıl göründüğüne ilişkin ipuçları veren bir görsel ortaya çıktı.

ABD’de teknoloji yayınlarının yoğun ilgi gösterdiğ görselde Google Pixel 3 ve 3XL telefonlarının ön yüz tasarımları açıkça gözler önüne seriliyor. Bununla birlikte söz konusu görsel bilginin kesin olarak doğru olmadığını da belirtmek gerekiyor.

Şu an için spekülasyon olarak tanımlanan görselin kaynağı ise ‘doğruluk payını’ artıyor. Paylaşım ünlü teknoloji muhabiri Evan Blass imzası taşıyor.

Öte yandan Pixel 3’ün nispeten klasik bir yapı sunduğu, 3XL’in ise çentikli ve geniş ekranıyla dikkat çektiği görülüyor.
Görselin bir render çalışması kaynaklı olduğunun altını da çizelim.

Çift ön kamera…

Bu arada her iki model de ön kısmında 8 MP’lik çift kamerayla gelebilir. Snapdragon 845 yonga seti, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı özelliklerinin de ortak olması muhtemel.

Ekran boyutları ise en önemli ayrım noktasını oluşturacak.

Cevap bırakın