Google’ın uygun fiyatlı telefonu ortaya çıktı!

0

Geçtiğimiz Ekim ayında yeni amiral gemileri olan Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerini tanıtarak, tek arka kamera ile rakiplerine meydan okumaya devam eden Google, bu kez uygun fiyatlı bir modeli kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlanıyor. Google Pixel 3 Lite olarak lanse edilmesi beklenilen bu akıllı telefonun bazı detayları ortaya çıktı.

Google Pixel 3 Lite ortaya çıktı!

Google’ın daha önce satışa sunduğu akıllı telefonlar ile benzer şekilde model adını bir deniz canlısından alacak olan Pixel 3 Lite, 3.5 mm kulaklık girişine ve Pixel 2 ile oldukça benzer bir tasarıma sahip.

Qualcomm’un Snapdragon 670 işlemcisinden güç alması beklenilen akıllı telefon, 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanına ev sahipliği yapacak. 5.56 inç büyüklüğündeki IPS ekranı 2220×1080 piksel çözünürlük sunacak olan Pixel 3 Lite, 12 Megapiksel çözünürlüğünde arka ve 8 Megapiksel çözünürlüğünde ön kamera ile gelecek.

Eğer Pixel 3 ile aynı kameraya sahip olursa, orta segmentti alt üst edebilecek olan bu akıllı telefon, 2915 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenirken, Android 9.0 Pie ile kutudan çıkacak.

Cevap bırakın