Google Pixel 2 göründü

0

Google, Nexus markası altında uzun yıllar akıllı telefon modelleri sunduktan sonra geçtiğimiz yıl strateji değişikliğine gitmiş ve ilk kez kendi markasının öne çıktığı cihazlar sunmaya başlamıştı. Google logosunun da yer aldığı Pixel adı altındaki akıllı telefonlarla, Android işletim sistemine sahip çok geniş bir ekosistemde dikkat çekme noktasında önemli aşama kaydedilmişti.

İddialı teknoloji şirketinin sonraki Pixel modeli merakla bekleniyor. Eylül veya ekim ayında lanse edilmesi beklenen cihazın tasarımı ve teknik özellikleri hakkında da kimi spekülasyonlar teknoloji çevrelerinde yer bulmaya başladı. Bu noktada cihazın olası renk seçenekleri ile tasarımına dair birkaç adet görsel basına yansıdı.

Google tarafından doğruluğu hakkında bir yorumda bulunmasa da söz konusu görseller son derece gerçekçi görünüyor. Ayrıca güvenilir medya platformlarında da yer almaları neticesinde öne çıkıyorlar.

Pixel 2 ve Pixel XL 2 model isimleri ile gelecek sonraki Google akıllı telefonlarının yukarıdaki tasarım çizgisiyle gelebileceği belirtiliyor. Renkler ise siyah, gümüş, kırmızı ve mavi şeklinde görünüyor. Diğer yandan kırmızı renkli bir Pixel 2’nin son derece dikkat çekici olacağı anlaşılıyor. Şimdilik bir diğer spekülastondan öte bir konumda bulunmayan bu görsellerin ne kadar doğru veya yanlış olduğu, sonraki Pixel serisi akıllı telefonların lansmanından sonra açıklık kazanacak. Bizler de MediaTrend Haber Merkezi olarak gelişmeleri anbean aktarmayı sürdüreceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın