Google’dan Wear OS 3 için üzücü haber

0

Google, bugün Wear OS 3 işletim sistemi ile ilgili yeni bir duyuru yayınladı. “Wear OS 3’ün sizin için anlamı” başlıklı yazıda güncelleme konusunda bazı detaylar ortaya çıktı.

Wear OS 3 güncellemesi akıllı saatleri sıfırlayacak

Birçok kullanıcı tarafından merakla beklenen Wear OS 3 ile ilgili ilk açıklamalar nihayet yayınlandı. Yeni işletim sistemiyle uyumlu akıllı saatlerin nasıl güncelleneceğini duyuran Google, birçok kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Google, Wear OS 3 güncellemesi için açıklama yaptı

Şirketin açıklamalarında “Wear OS 3 güncellemesi ile birlikte kullanıcılar akıllı saatleri ile yeni deneyimlere yelken açacak. Bazı sınırlı durumlarda kullanıcı deneyimi de etkilenecektir.” ifadeleri yer alıyor. Güncelleme için cihazların fabrika ayarlarına döndürülmesi gerektiğini belirten şirket, güncelleme yapmayan kullanıcılara 2 yıl boyunca güvenlik yaması desteği sağlanacağının altını çizdi.

Wear OS 3’ün 2022 yılının ikinci yarısından sonra geleceğini belirten firma, yeni işletim sistemi ile çıkacak ilk cihazın Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak Galaxy Watch modelinin olacağını açıkladı.

Güncelleme alacak cihazlar arasında Mobvoi TicWatch Pro 3 GPS, TicWatch Pro 3 LTE, TicWatch E3 ve bu yıl tanıtılması beklenen Fossil modelleri yer alıyor.

Cevap bırakın