God of War oyuncularını sevindiren gelişme

0

God of War için merakla beklenen New Game+ güncellemesinin tarihi açıklandı. İşte detaylar…

Sony Interactive Entertainment, popüler oyunlarından God of War’ın hayranları tarafından uzun zamandır beklenen New Game+ güncellemesinin tarihini açıkladı. Bekleyiş son derece kısa sürecek…

Oyuna yeni ekipmanlar ve özelliklerin eklenecek olan New Game+ güncellemesi, 20 Ağustos tarihinden itibaren PlayStation Store üzerinden indirilebilecek.

Kratos’un Atreus ile birlikte çıktığı destansı macerayı tekrar yaşatacak olan New Game+ güncellemesi ile birlikte, oyun yenilenen bir deneyim sunacak.

Bu arada güncelleme ile gelecek olan özelliklerin bazıları Sony tarafından duyuruldu. Söz konusu özellikler şu şekilde sıralandı;

  • Kratos ve Atreus’un macerasına, daha önceki oyundan kazandığınız tüm zırhlar ve güç geliştirmelerine sahip olarak yeniden başlayın.
  • Daha yüksek seviyedeki düşmanlara karşı mücadele edin. Düşmanların artık size saldırmak için yeni taktikleri var.
  • New Game+ ile birlikte oyuna nadir bulunan yeni geliştirmeler ekleniyor. Yeni kaynak olan “Skap Slag” ile ekipmanlarınızı çok daha iyi bir hale geliştirin.
  • Oyunu tamamen yenilenen güçlü zırh ve geliştirmelerle birlikte yeniden deneyimleyin.
  • New Game+ güncellemesi ile birlikte gelen en önemli özelliklerden biri de sinematik sahneleri geçebilme özelliği. Daha önce oynayıp seyrettiğiniz sahneleri tekrar izlememek için artık bu sahneleri geçebilirsiniz. Bu özellik oyunun normal modu için de geçerli olacak.

Cevap bırakın