Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  OyunGod of War III: Remastered Media Markt'ta ön siparişte!

  God of War III: Remastered Media Markt’ta ön siparişte!

  God of War® III Remastered_20150311214233Oyun dünyasının en popüler aksiyon oyunu God of War oyun serisinin en kült yapımı God of War III’ün yeniden düzenlenmiş versiyonu ile artık PlayStation4 oyuncuları da maceraya doyacak. Türkçe altyazı desteğiyle sunulan God of War III: Remastered, 3 Haziran 2015 itibarıyla 129 TL fiyat etiketiyle Türkiye’nin en önemli teknoloji perakende mağazalarından Media Markt üzerinden ön satışa çıktı.

  Tüm zamanların en iyi aksiyon oyunu olarak kabul edilen God of War III, yüksek çözünürlüklü olarak Sony PlayStation4 için geliştirildi. 1080p çözünürlükte mükemmel şekilde üretilen ve saniyede 60 kare hızında çalışan God of War III: Remastered’ın ön satışları, 3 Haziran 2015 tarihinden itibaren başlarken oyunun resmi çıkış tarihi ise 15 Temmuz 2015 olarak açıklandı.

  GOWIII_Re_LogoGod of War III: Remastered, daha fazla oyunsevere hitap edebilmek ve oyun tutkunlarıyla PlayStation arasındaki özel bağı daha da güçlendirmek için Türkçe altyazılı olarak sunulacak.

  Media Markt’ın web sitesinden, yalnızca online olarak ön siparişi alınmaya başlayacak olan God of War III: Remastered’in satış fiyatı ise 129 TL olacak.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN