Giyim markası Nautica’dan tüketici elektroniği adımı

0

Dünyaca ünlü ABD’li yaşam tarzı markası Nautica, şimdi E-Scooter, Tüketici Elektroniği ve Kişisel Bakım Ürünleri ile Türkiye pazarında satışta.

Nautica Buds

Farklı tasarım, renk ve fiyat seviyelerinde pazara sunulan Nautica TWS Kablosuz Kulaklıklar ergonomik ve estetik tasarımları ile dikkat çekiyor.  Dokunmatik kontrol paneli, handsfree telefonla görüşme, dahili şarj, kolay bluetooth bağlantısı ve daha bir çok özelliğe sahip Nautica Buds ailesi, neredeyse tüy kadar hafif olması ve farklı renk seçenekleri ile dikkat çekiyor. 

Nautica Kulaklıklar

Derin bas ve net tiz sağlayan yüksek kaliteli sürücüler ile donatılmış Nautica Kulaklıklar ses deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor.  Akıllı Gürültü Engelleme (ANC) teknolojiine sahip Nautica H400 dış ortam gürültüsünü %95’e kadar azaltarak etkileyici bir ses deneyini sunarken, altı farklı renk seçeneği ile Nautica H120 20 saate varan kesintisiz müzik dinleme ve spor tasarımı ile dikkat çekiyor. 

Nautica Bluetooth Hoparlörler

Nautica’nın birbirinden farklı tasarım ve özelliklerde kablosuz taşınabilir hoparlörleri ile müziğin ötesinde bir görsel deneyim sunuyor.  Nautica Aurora serisi kablosuz hoparlörler 8 saate varan çalma süreleri ve “Magic Light” özellikleri ile ışıl ışıl parlıyor. 15 farklı renk seçeneği ile Nautica S100 ise 15W PMPO ses çıkış gücü, iki hoparlörün birbirine bağlanarak iki daha güçlü ses elde edilmesine olanak veren TWS özelliği, 15 saate varan çalma süresi, outdoor kullanıma için özel tasarlanmış taşıma ipi ve karabina, su sıçramalarına karşı koruma gibi birçok özelliğe sahip. 

Cevap bırakın