Giriş seviyesi kulaklık modeli Sennheiser HD 560S tanıtıldı!

0

Ses konusunda deneyimli markalardan biri olan Sennheiser tarafından giriş seviyesi kulaklık modeli Sennheiser HD 560S tanıtıldı. Yeni kulaklık uygun fiyatıyla kullanıcıya güçlü özellikler sunmayı hedefliyor.

Sennheiser HD 560S özellikleri ve fiyatı

Kulak üstü ve iyi ses performansı sunan bir kulaklık takmak, kendinizi müziğe gerçekten kaptırmanın harika bir yolu olsa da bu kulaklıkları kullanmak bir süre sonra dinleme performansında düşüşlere neden olabiliyor. Açık kulaklıklar da tam bu noktada devreye giriyor. Açık kulaklıklar, kapalı modellere göre daha havadar ve ferah bir deneyim sunuyor. Sebebi ise çok basit; ses nasıl geçebiliyorsa hava da aynı oranda bu cihazlardan geçebiliyor.

Açık kulaklıklar, havanın kulakların etrafında dolaşımını sağlıyor. Isının ve sesin dışarı çıkmasına izin veriyor ve böylece uzun süreli dinlemelerde bile müzik çok daha iyi duyuluyor. Açık kulaklıklar daha doğal ve rahat hissetmeyi sağlıyor bu sebeple, Sennheiser’ın yeni HD 560S kulaklıkları açık tasarımı sayesinde dikkat çekiyor.

Müzik profesyonellerine ve günlük hayatta kullanılmaya yönelik olan HD 560S’nin yeni polimer karışımı diyafram membranları kullanan dönüştürücülerinin hassasiyet için özel olarak ayarlandığı söyleniyor.

Hoparlörlerinin optimum üçgen dinleme konumunu yansıtacak şekilde açılı olduğunu da söyleyelim. Kullanıcılar, 6 Hz ila 38 kHz arasında geniş bir frekans aralığında dinleme yapabiliyor. Arkası açık kulaklık tasarımının sağladığı geniş ses alanı, 110 dB hassasiyete sahip ve yüzde 0,05 toplam harmonik bozulma ile karşılaşıyor.

HD 560S, özellikle TIDAL veya Qobuz gibi bir yüksek ses performansı gerektiren hizmetleri tercih edenler için de kullanım sunuyor. HD 560 ile buradaki müzikleri kayıpsız bir şekilde deneyimleyebileceğiniz aktarılıyor. Sennheiser’ın ürün müdürü Jermo Köhnke bu kulaklıklar için: “Giriş seviyesi HD 560S kulaklıkları sunmaktan heyecan duyuyoruz,” diyor.

Dikkat çeken bu kulaklıklar 29 Eylül’de 199,95 dolardan satışa çıkacak. Kulaklık şu anda ön siparişte.

Cevap bırakın