Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiGigaset akıllı telefon pazarına giriyor

  Gigaset akıllı telefon pazarına giriyor

  GIGASET_QV830_SI_03

  DECT telefon sektörü ve tüketici elektroniğinin lider üreticisi Gigaset, akıllı ev çözümleri ve mobil cihaz pazarına odaklanarak ürün portföyünü genişleteceğini açıkladı. Gigaset yeni akıllı telefonu ile bu yılın sonunda pazara girmeyi hedefliyor. Gigaset, Alman mühendisliği ile geliştirilecek yeni akıllı telefonunu 2015 yılının sonunda pazara girmeyi hedefliyor.

  2015 yılına kadar göstermiş olduğu stratejik başarısını, yeni dönemde iletişim hizmeti ve cihazlarını bulut tabanlı ekosistem teknolojisine dönüştürmesi ve bu sayede entegre dijital bir şirket haline getirmesiyle sağlayan Gigaset, bu başarıyı önümüzdeki yıllarda da devam ettirmeyi hedefliyor. Şirket, iletişim sektöründe 160 yılı aşkın uzmanlık ve deneyimini Android işletim sistemine sahip akıllı ev telefonu, üst segment cihazları, bütün ev cihazlarının birbirleriyle entegre çalıştığı yeni ürün gamının yanı sıra akıllı telefon pazarıyla büyüme ve kârlılığına katkı sağlayacak.

  145031570-1-gigaset_sl910_gold_dect_telefon Gigaset CEO’su Fränkl: Akıllı ürün teknolojilerinde parlak bir dönem başlatacağız

  Gigaset CEO’su Charles Fränkl, mühendislik, telekomünikasyon çözümleri, üretim cihazları ve tüketici elektroniğindeki deneyimleriyle modern teknolojileri harmanlayarak, akıllı ürün teknolojilerinin gelişiminde parlak bir dönem başlatacaklarını söyledi. “Entegre dijital bir şirket olarak akıllı ürünler teknolojisini kullanmaya başladığımız şu dönem Gigaset için oldukça heyecan verici. Akıllı telefonların da dahil olduğu akıllı cihazlar ile stil ve kaliteyi tüketicilerimizle buluşturmak mutluluk verici” diye konuşan Fränkl, sözlerini şöyle sürdürdü:

  “Pazardaki lider ürünlerimizin yanı sıra yapmış olduğumuz prestijli Ascot işbirliğimiz ile ‘Wherever you go to life’ mesajımızdaki gibi hayatın her alanında Gigaset’in bilinirliliğini artıracağız.”

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN