General Mobile Mobile Meeting & Exhibition’a katıldı

0

Global bir marka olarak 34 ülkede faaliyet gösteren General Mobile, geçtiğimiz günlerde Milano’da gerçekleşen Mobile Meeting & Exhibition’a katılarak pazar oyuncularıyla bir araya geldi.

General Mobile, İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen; mobil sektörü, perakende satış kanalı ve bayileri bir araya getiren ve her yıl düzenlenen ‘Mobile Meeting & Exhibitiona katıldı.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ve pazar oyuncuları arasındaki ilişkilerde önemli bir merkez oluşturmak için mobile sektörüne ev sahipliği yapan ilk ve tek etkinlik olan Mobile Meeting & Exhibition’da General Mobile, yeni iş fırsatları ve olası iş birlikleri için sektörün önemli oyuncularıyla bir araya geldi.

GM 9 Pro, GM 9 Plus ve GM 9 Go tanıtıldı…

Fuar boyunca yerli tasarım, AR-GE ve yerli üretimle pazara sunduğu akıllı telefonlarını standını ziyaret eden misafirlerine deneyimleten General Mobile, Türkiye’de 150 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun en büyük akıllı telefon üretim üssü olan fabrikasında üretimini gerçekleştirdiği ve üstün özellikleriyle dikkat çeken ürünleri; GM 9 Pro, GM 9 Plus ve GM 9 Go’yu da tanıttı.

34 ülkede gerçekleştirdiği büyüme ve yatırımlar ile Türkiye’ye değer katmaya devam eden General Mobile faaliyette bulunduğu ülke sayısını 45’e çıkararak, ihracatta 300 bin adet satışa ulaşmayı ve toplamda 4 kattan daha büyük bir büyümeyi hedefliyor.

General Mobile GM8 satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın