Gençlik Haftasına Özel Ürünler

0

Ulu Önder Atatürk’ün çizdiği yolda daima ilerlemeye söz vermiş Türk gençliğinin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları yurt çapında devam ediyor. Bizler de bu haftaya özel olarak derlediğimiz ürünlerle gençlerin dinamik yaşamlarına katkı sağlayacak ürünleri derliyoruz.

Acura Ac 1301 Adım Sayar Pedometre
Sağlıklı yaşamın temel unsurlarından biri spor yapmak. Biz de ilk ürünümüzü bu amaçla seçtik. Gün boyunca attığınız adımı ölçmek yakacağınız kaloriler için sizi motive edecektir. Ürünün kolay kullanımı sayesinde verilerinizi rahatlıkla izleyebileceksiniz. Kendinize belirli bir adım sayısı hedefi koyup o yolda ilerlemek için uygun fiyatlı Ac 1301 büyük yardımcınız olacak. Ürünü 9 lira karşılığında buradan satın alabilirsiniz.

Hattrick LS-970 Numaratörlü Atlama İpi
Genç ve fit kalmak için en temel ve en etkili sporlardan biri ip atlama. Son derece eski ve basit bir spor olmasına rağmen üzerinde bulunan sayaç sayesinde kaç tane ip atladığınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bir taraftan ip atlarken diğer taraftan saymak yerine tüm işi ipe bırakacaksınız. Bu sayede hedef yükseltmek daha kolay olacak. İp atlayacaklar için beton zemin yerine çim veya toprak gibi yumuşak zemin önerelim. Böylece yerden gelecek basıncın dizlerinizi zorlamasının önüne geçebilirsiniz. 15.99 liraya numaratörlü ipi buradan satın alabilirsiniz.

Jabra Halo Smart Stereo Bluetooth Kulaklık
iPhone’un kulaklık girişine veda etmesinden sonra piyasada birçok marka Bluetooth kulaklık modeli üzerine yoğunlaştı. Ancak Jabra, kalitesiyle her zaman ayrı bir noktada. Araç içi kitleri ve işitme engelliler için geliştirdikleri ürünlerle çizgisini ispatlayan marka stereo bluetooth kitiyle gerçek bir fiyat performans ürünü. Ürünün ses kalitesi ve kaliteli silikon yapısı telefonla müzik dinleyenler için de ideal bir deneyim sunuyor. Tek bir şarjla 17 saat konuşma, 15 saat müzik dinleme imkanı sunan Halo Smart’ı buradan satın alabilirsiniz.


Urban REVOLT Primo 21212
Şarj sorunu günümüzde hemen hemen her cihazda kendini belli ediyor. Bunun çözümlerinden biri de şarj istasyonu taşımak. 12.500 mAh gücündeki bu yüksek kapasiteli ürün, aynı anda iki aleti şarj edebiliyor. 5W/1A ve 10W/2.1A çıkışlı 2 USB porta sahip ürün iPad dahil her türlü tableti şarj edebiliyor. Ürünü 55 lira gibi uygun bir fiyata buradan temin edebilirsiniz.


Lenovo Yoga 510
İkisi bir arada konsepti tekrar popüler hale geldi. Tablet ve dizüstünü birleştiren bu tarz çözümlerin gelişmesinde Lenovo gibi başarılı üreticilerin katkısı büyük. Yoga 510, Full HD 14 inç ekrana sahip. Yedinci nesil Intel i5 işlemci, 4 GB RAM ve 2 GB’lık AMD R5 M430 grafik işlemci ile gelen ürün mobil bir çözüm üssü olarak hizmet veriyor. 1 TB harddisk ise uzun süre depolama ihtiyacınızı karşılayacaktır. 3099 liraya satılan ürünü bu adreste inceleyebilirsiniz.

Panasonic HX-A1ME-D
Aksiyon kameralar kanında gençlik akan herkese hitap ediyor. Birçok farklı model arasında kaliteden ödün vermeden uygun bir bütçeyle karar vermek isteyenler için Panasonic’ten başarılı bir ürünü önerebiliriz. 1080P çekim kalitesi sunan ürün sadece 45 gram ağırlığındaki ve 1.5 metreye kadar su geçirmiyor. -10 derece havada da kullanılabilen HX-A1’i darbe ve toza karşı da dayanıklı.
Ürünü 699 liraya bu adresten satın alabilirsiniz.


Logitech R700 Kablosuz Sunum Kumandası
Özellikle okul ve iş yaşamında sunumların yeri tartışılmaz. Sunum dosyalarını geçmek için zahmetli yollar kullanmak yerine Logitech’in R700 kumanda çözümüyle daha rahat ve profesyonel bir imaj çizebilirsiniz. 30 metre mesafede bile kullanılabilen ürünün ayrıca lazer desteği sayesinde vurgu yapmanız çok daha kolay hale gelecek. 299 lira etikete sahip ürünü buradan satın alabilirsiniz.

Teknolojinin hayatınızı her daim enerjik kılması dileğiyle bayramımız kutlu olsun.

Cevap bırakın