Geçtiğimiz ayın en beğenilen Android tabanlı oyunları

En beğenilen Android tabanlı oyunları derledik

0

COVID-19, ülkemiz dahil olmak üzere dünyanın birçok yerinde insanların sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle evlere kapanmasına neden oldu. Özellikle yasakların hafta sonları daha kapsamlı olması insanların eğlenceli vakit geçirme arayışlarını daha da güçlendirdi. Vakit geçirmenin en iyi yöntemlerinden biri de oyun oynamak. Bu ay sokağa çıkma kısıtlamalarına inat eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak Android tabanlı uygulamaları sizin için derledik.

Into The Dead

Listemizin ilk sırasında tamamen hayatta kalmak üzerine kurulu, gerilim ve eğlencenin bir arada olduğu bir oyun olan Into The Dead var. Zombi oyunlarını seviyorsanız bu eğlenceli oyun sizin için biçilmiş kaftan. Oldukça çarpıcı görsellere sahip oyunda Zombilere karşı hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Ölülerin dünyasında hayatta kalabilmek için var gücünüzle bir mücadele veriyorsunuz. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Oyun içi satın alma seçenekleri mevcut.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sidheinteractive.sif.DR&hl=tr

Smash Hit

Listemizin ikinci sırasında yine ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olan Smash Hit var. Oyunda aniden önünüze çıkan camları topla kırmaya çalışıyorsunuz. Oldukça hareketli olan oyuna kendinizi kaptırırsanız bırakması oldukça zor oluyor. Beş on dakika oynayayım derken vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediocre.smashhit

World War Polygon: WW2 shooter

World War Polygon, ikinci dünya savaşını anlatan bir FPS oyunu. Etkileyici grafikleri olan oyunda hikaye modu, çoklu oyuncu modu ve zombi modu gibi farklı modlar bulunuyor. Oldukça kolay oynanabilen oyunda ikinci dünya savaşını yansıtan silahlarla kendinizi savaşın ortasında buluyorsunuz. Oyunu ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aldagames.warpolygon&hl=tr

Nitro Nation Drag & Drift Racing

Listemizin son sırasında yarış oyunlarını sevenlerin hoşuna gidecek bir oyun olan Nitro Nation Drag & Drift Racing var. Oyunda birçok farklı lisanslı otomobil markasından istediğiniz modeli seçerek drag ve drift yarışları yapabiliyorsunuz. Oldukça gerçekçi grafiklere sahip oyunun oynanışı da oldukça gerçekçi. Oyunda otomobillerinizi modifiye edebiliyor ve kendinize en uygun aracı ortaya çıkarabiliyorsunuz.  Oyunda seçim yapabileceğiniz çok fazla seçenek bulunuyor.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.creativemobile.nno&hl=tr

Cevap bırakın