Garmin Tactix Delta duyuruldu

0

80 güne varan kullanım süresine sahip Garmin Tactix Delta görücüye çıktı…

Günümüzde giyilebilir cihazlar yediden yetmişe büyük bir kullanım alanına ev sahipliği yapıyor. Geniş yaş skalasının yanında, zorlu ve çetin şartlar için de akıllı saatler oldukça ilgi görüyor.

Garmin Tactix serisinin en yeni modeli Delta, askeri standartlarda belirtilen darbelere ve de suya dayanıklı olmasının yanı sıra, kişisel verilerle alakalı bazı önemli özelliklere sahip olmasıyla da göz dolduruyor. Uzun süreli kullanım süresi de artılarından birisi.

Delta, 1.4 inçlik bir ekrana sahip. Güç yönetimi sayesinde kullandığınız özelliklerin kullanım süresini ne kadar etkileyebileceğini görebilmek mümkün. Modelin kişisel verilerle ilgili yeni özelliği ise “hayalet modu”. Hayalet modu ile verilerinizin depolanmasını ve paylaşılmasını engelleyebilirsiniz. Delta buna ek olarak tek tuşla tüm verilerinizi temizlemenizi de mümkün kılıyor.

İsmine münhasır, bu saat bazı taktik özellikler de içeriyor. Jumpmaster modu ile hava sporları ile uğraşanlara hitap ederken, gelişmiş GPS yongası ekranda iki koordinat seti gösteriyor.

Bildirimleri ve mesajları anında ekranda gösteren Garmin Tactix Delta, 2000 şarkıya kadar depolama alanına sahip. Garmin Pay ödeme sistemini de destekleyen akıllı saat 21 güne kadar kullanım süresiyle bu alanda oldukça iddialı durumda. Ayrıca bazı özellikleri kısan tasarruf modu bu süreyi 80 güne kadar uzatabiliyor. Saatin fiyatı ise 900$ gibi bir hayli yüksek kabul edilebilecek seviyede.

Cevap bırakın