Garmin fēnix 5 Plus satışa sunuldu

0

Giyilebilir teknolojilere yönelik ürünleri ile tanınan Garmin, akıllı saat serisine yeni bir model daha ekledi: fēnix 5 Plus. İşte yeni akıllı saatin temel özellikleri ve öne çıkan diğer detaylar…

Giyilebilir teknoloji endüstrisinin zirvesindeki markalardan Garmin, mevcut akıllı saat portföyünü geliştirmeye devam ediyor. İddialı teknoloji şirketi, yeni modeli fēnix 5 Plus’ı satışa sunuyor.

Yeni Garmin fēnix 5 Plus özellikleri ile dikkat çekiyor. Harita, müzik, Garmin Pay gibi ayrıntıları öne çıkıyor. 16 GB dahili depolama alanıyla, 4 GB gibi alanlar sunan diğer birçok model adına önemli bir fark yansıtan akıllı saat, ayrıca GPS ve GLONASS’e ek olarak Galileo desteği, yerleşik topografik haritalar, müzik çalma listeleri için depolama ve yenilikçi kablosuz teknoloji destekleri sunuyor.
Akıllı telefon bildirimleri için gizlilik modu bulunan model, 1.2 inç LED arkadan aydınlatmalı ekranla geliyor.

100 metreye kadar su altı basıncına dayanıklılık ve güneş ışığı altında rahat görülme gibi özellikler de sunan modelde, 3 farklı boyut söz konusu; 42 mm, 47 mm ve 51mm. Söz konusu boyutlardaki pil ömürleri ile sırasıyla, akıllı saat modunda 7 gün, 10 gün ve 20 gün; GPS ve müzik modunda ise 4 saat, 8 ve 13 saat şeklinde.

Yeni akıllı saatin çok sayıda kayış alternaitf ile Avrupa pazarı için başlangıç fiyatının 599 Euro olacağı belirtiliyor.

Cevap bırakın