Game Of Thrones: Winter Is Coming çıktı!

0

Game of Thrones: Winter is Coming  ücretsiz olarak oyunculara sunuldu…

Tarayıcı tabanlı ve gerçek zamanlı strateji oyunu olan Game of Thrones: Winter Is Coming oyunu 101XP tarafından oyunculara sunuldu. Oyunseverlere Game Of Thrones dünyasında başrol olmayı ve kendilerine bu dünyada yer bulmalarını sağlıyor. Yapım ücretsiz olarak oyuncularla buluştu.

Oyundaki haritalar, dünyandanın her tarafındaki oyuncular için Westeros’u yeniden yaratmak için “Game of Thrones” dizisinin sahnelerinden ilham alarak tasarlanıldı.

Game of Thrones severleri ve strateji oyunlarını oynamaktan zevk alan oyunseverler artık geliştirilmiş tarayıcı tabanlı oyunda büyük bir keyifle Westeros kıtasını keşfedip burada maceralara açılabilecekler. Oyunseverler ve fanlar artık pekçok ayrıntısını direkt olarak Game Of Thrones serisinden alınan oyunda oyunun tadını çıkarabilecekler.

Hepsi birbirinden farklı yeteneklere sahip olan ve kendi halkının liderliğini yapan pekçok Game Of Thrones karakteri de bu oyunda oyunseverlere eşlik edecek. Oyun severlerin bu oyunu oynarken dostlarını ve düşmanlarını iyi seçmeleri gerek.

Game Of Thrones karakterlerinden pekçoğu oyun severlerimizle beraber savaşlarda mücadele edecek.

Hatta bazı oyun modlarında diziden en sevdiğiniz anları canlandırabilecek ve bu hikayeleri baştan yazabileceksiniz. Haydutlarla ve de suikastçılarla yapacağınız amansız mücadeleler sonunda ise sizi büyük ödüller bekliyor olacak.

Cevap bırakın