Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürGame of Thrones’un sonraki sezonundan haber var

  Game of Thrones’un sonraki sezonundan haber var

  what-happens-to-tyrion-game-of-thrones-season-6-teaser-breakdown-source-makingofgameof-844460

  TV dünyasındaki gelmiş geçmiş en başarılı yapımlarından biri olan Game of Thrones (Taht Oyunları), 6. sezonunu geçtiğimiz günlerde (26 Haziran 2016) noktaladı. İzleyenleri şaşkına çeviren son bölüm, sonraki sezona dair heyecan katsayısını da şimdiden tavan yaptırdı.

  Dizinin 5. sezonuna damgasını vuran olay şüphesiz, yapımın en sevilen karakterlerinden Jon Snow’un (Kit Harington) kılıç darbelerine maruz kalması ve yaşayıp yaşamayacağı sorusuydu; 6. sezon, yaşamayı bırakın ‘Kuzeyin bir numarası’ olmayı başaran Snow’un geleceği, Daenerys Targaryen’in (Emilia Clarke) ejderhalarının neler yapacağı, Cercei’nin şoke eden ‘cezalandırmasının ardından’ yerinden oynayan sayısız dengenin ne şekilde sonuçlanacağı gibi çok bol miktarda işareti eşliğinde tamamlandı. Ayrıca Kış da sonunda geldi…

  Henüz çok taze olan 6. sezon 10. bölümünün ardından sürpriz bir şekilde sonraki sezona dair ilk açıklamalar da dizinin önemli isimeleri tarafından yapıldı…

  1251346_620x410

  Kit Harington tarafından canlandırılan Jon Snow.

  2018’de bitecek

  Game of Thrones yapımcıları, 7. sezonun 10 değil 7 bölümden oluşacağını açıklarken ardından da 8. Sezonla dizinin sonlanacağını bildirdiler. 8. Sezonda da toplam 6 bölümün çekileceği ifade edildi. Yani son açıklamalar ışığında 2018’de bitecek Game of Thrones için geriye yalnızca 13 bölüm kaldı.

  Bölüm başına 10 milyon dolar!

  HBO tarafından yayınlanan Game of Thrones, her ne kadar milyonları peşinden sürüklese de çok pahalı bir yapım olma özelliğine de sahip. Çekilen her bölüm için ortalama 10 milyon dolar harcanıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN