Game of Thrones 7. sezon ilk fragmanı yayınlandı

0

what-happens-to-tyrion-game-of-thrones-season-6-teaser-breakdown-source-makingofgameof-844460

TV’yi daha büyük ekranlı almayı tetikleyen dizilerden ‘epik’ Game of Thrones için beklenen fragman geldi. Yapımın 2017 yılında yayınlanacak bölümlerinin ilk tanıtım videosu yayınlandı. Senaryonun ne şekilde ilerleyeceğine dair ipuçları veren yayının tek sevilmeyen kısmı ise ‘kısalığı’ oldu.

Haberin devamında izlenebilecek dizi tanıtım videosunda, yapımın yeni sezonuna damgasını vuracak 3 karakter öne çıkıyor.

16 Temmuz 2017’de 7. Sezon 1. Bölümüyle izleyenlerini selamlayacak olan Game of Thrones, izleyenleri nezdinde heyecanı uçlarda yaşatacak bir sezona hazırlıyor.

George R.R. Martin tarafından yazılan A Song of Ice and Fire adlı romanın televizyon uyarlamasında 7. Sezon Jon Snow, Khaleesi ve Cersei’nin ‘taht yolundaki’ uzun yürüyüşlerinin öne çıkaracağa benziyor. Elbette bu yürüyüşün entrika ve şiddete de gebe olduğuna şüphe yok.

Yayınlanan videoda ise Jon Snow, Daenerys Targaryen yani Khaleesi, Cersei Lannister ve Ak Gezen görünüyor. Dizinin yeni sezona dair bir diğer üzücü detay da ‘kısa’ olması. Önceki yıllarda 10 bölümden oluşan sezonlar bu yıl için 7 bölüm şeklinde programlanmış durumda.

İşte o video:

Cevap bırakın