Galaxy Z Fold3 5G ve Galaxy Z Flip3 5G tanıtıldı

0

Samsung, yeni katlanabilir ekranlı cihaz modelleri Galaxy Z Fold3 5G ve Galaxy Z Flip3 5G’yi tanıttı.

Samsung, yeni akıllı telefonları Galaxy Z Fold3 5G ve Z Flip3 5G ile katlanabilir cihaz segmentindeki ürün portföyünü genişletti. Cihazların üçüncü nesli, yapılan önemli iyileştirmeler sayesinde katlanabilir akıllı telefon kullanıcılarının talep ettiği ideal deneyimleri daha yüksek sağlamlıkla sunmayı hedefliyor.

Galaxy Z Fold3 (üstte), sunduğu yeni nesil performansla verimlilik ve sürükleyici eğlence deneyimi açısından üst düzey cihaz arayanlar için çoklu görevleri güçlü bir biçimde yerine getiriyor. Kesintisiz 7,6 inç Sonsuz Esnek Ekrana sahip olan Galaxy Z Fold3, katlanabilir cihazlarda bir ilk olarak S Pen desteği ile geliyor.

Galaxy Z Flip3 ise (aşağıda), işlevselliğin yanı sıra stil arayanlar için kompakt ve katlandığında cebe kolayca sığabilen tasarımı, kamera özellikleri ve hareket halinde kullanımı kolaylaştıran daha geniş Kapak Ekranıyla şık bir akıllı telefon olarak öne çıkıyor.

Daha güçlü…

Samsung kullanıcılara dayanıklı katlanabilir akıllı telefonlar sunabilmek için yeni nesil Galaxy Z cihazların üretiminde yeni bir işçilik konsepti kullandı. Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3, IPX8 seviyesi suya dayanıklılık özelliği ile katlanabilir akıllı telefonlarda bir ilke imza atıyor. Her iki telefon da Galaxy akıllı telefonlarda şimdiye kadar kullanılan en güçlü alüminyum olan yeni Armor Aluminum malzemesi ve çizilme ve kazalara karşı en sağlam seçenek olan Corning Gorilla Glass Victus cam kullanılarak üretildi. Ayrıca her iki cihaz da esneyebilen Polietilen Tereftalat’tan (PET) üretilen yeni bir koruyucu filme sahip.

Cevap bırakın