Galaxy Z Fold 3 Thom Browne Edition, 30 bin TL fiyatla tanıtıldı!

0

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden Samsung, geçtiğimiz gün düzenlediği etkinlikte yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 modellerini tanıttı.

Koreli devin yeni katlanabilir telefonlarını tanıtmasından kısa bir süre sonra, ünlü tasarımcı Thom Browne imzalı yeni bir model daha duyuruldu. Yaklaşık 29.000 TL fiyata sahip Galaxy Z Fold 3 Thom Browne Edition, şık tasarım ve bol hediyeleriyle piyasaya sürüldü.

Galaxy Z Fold 3’ün Thom Browne imzalı versiyonu, dudak uçuklatan fiyata sahip

Bazı üreticiler, piyasada bulunan akıllı telefonların daha sonradan özel sürümlerini duyurmaktadırlar. Özellikle iQOO ve birkaç firma da bunu sıklıkla görürken, Samsung ise her yıl benzer bir durumu gösteriyor. Şirket geçtiğimiz yıl Galaxy Z Fold 2’nin özel sürümünü piyasaya sürerken, bu kez de yeni modeli Galaxy Z Fold 3’ün Thom Browne imzalı versiyonunu piyasaya sürdü.

Özel bir tasarıma sahip olan Galaxy Z Fold 3 Thom Browne Edition, ABD’de dudak uçuklatan fiyatla satışa sunuldu. Cihazın normal fiyatı 2.500 dolar iken, Thome Browne versiyonu ise 3.450 dolarlık bir fiyatla geliyor. TL bazında hesapladığımızda ise bu rakam 29.000 TL’yi buluyor.

Thome Browne imzalı Z Fold 3, yanında pek çok hediyeyi de getiriyor. Oldukça yüksek bir fiyata sahip olan cihaz, beraberinde; Galaxy Buds2, Watch4 LTE, S Pen Pro, kablosuz şarj ve orijinal kılıfıyla geliyor. Cihazın ülkemiz için satışa sunulup sunulmayacağı ise bilinmiyor.

 

Cevap bırakın