Galaxy Z Flip Türkiye’de seçili 2 MediaMarkt mağazasında!

0

Dünyada büyük talep gören Samsung Galaxy Z Flip şimdi de Türkiye’de seçili 2 MediaMarkt mağazasında tüketicilerin deneyimine sunuldu.

Samsung’un tüm dünyada büyük yankı uyandıran ve bazı ülkelerde satışa henüz çıkmadan online siparişlerle şimdiden tükenen yeni katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip, resmi satışı öncesinde Türkiye’deki 2 MediaMarkt mağazasında kullanıcıların beğenisine sunuldu. Kullanıcılar Samsung’un sınırlı sayıda satışa sunacağı Galaxy Z Flip’i seçili 2 mağazada, görüp özelliklerini deneyimleyebilecek ve sipariş verebilecek.

Tüketiciler, 6 Mart Cuma günü saat 10.00 itibarıyla Türkiye’de satışına başlanacak akıllı telefonu görüp deneyimleme fırsatını yakalayacak ve dilerlerse mağazalarda doğrudan sipariş de verebilecekler. Kullanıcılar, Samsung’un sınırlı sayıda satışa sunacağı Galaxy Z Flip’in yepyeni özelliklerini aşağıdaki mağazalarda deneyimleyebilecek:

  • MediaMarkt Meydan İstanbul AVM Mağazası
  • MediaMarkt Ankara Kentpark AVM Mağazası

Online sipariş alımları devam ediyor

Galaxy Z Flip için online siparişler de alınmaya devam ediyor. Tüketiciler dilerlerse bu seçili mağazalardan Galaxy Z Flip için sipariş verebilirler.

Samsung’un kullanıcılara yepyeni bir mobil deneyim sunmak üzere geliştirdiği Galaxy Z Flip, iddialı ve şık Parlak Mor ve hafif mavimsi ton içeren Parlak Siyah renk seçenekleri ile geliyor. Genişliği sadece 73,6mm olan Galaxy Z Flip avuç içine sığabiliyor, cepte ya da çantada kolayca taşınabiliyor. Galaxy Z Flip kapatıldığında ön ekranda tarih, saat, pil seviyesi gibi pek çok bilgi görülebiliyor ve selfie çekilirken de kullanıcılar nasıl göründüklerini bu ekrandan kontrol edebiliyor.

Cevap bırakın