Galaxy Z Flip 3, lansman öncesi en net fotoğraflarıyla sızdırıldı

0

Samsung’un yeni nesil katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip 3, her geçen gün yeni bir özelliğiyle netlik kazanıyor. Şirketin üçüncü kapaklı telefonu olması beklenen bu cihaz, tanıtım tarihine doğru yaklaşırken bir kez daha sızdırıldı.

Uzun süredir gündeme gelen Galaxy Z Flip 3, kısa süre önce hem ön hem de arka tasarımını gösteren fotoğraflarla ortaya çıktı.

Galaxy Z Flip 3’ün tasarımı netleşti

Güney Koreli üreticinin yeni katlanabilir telefonu Z Flip 3, muhtemelen 11 Ağustos tarihinde düzenlenecek etkinlikte lanse edilecek. Cihazın tanıtımına artık haftalar kalırken belki de son sızıntılarıyla gündeme geliyor.

Yabancı basında ortaya çıkan resimlere göre Galaxy Z Flip 3, zarif ve düz görünen bir tasarıma sahip olacak. Cihazın altında bir hoparlör ızgarası bulunurken, buna aynı zamanda çift mikrofon deliği ve USB-C bağlantı noktası da eşlik ediyor.

Dış tasarıma gelecek olursak Z Flip 3; kameralar, düğmeler ve ekranı çevreleyen metal köşeliklere sahip iki büyük panele ev sahipliği yapıyor. Cihazın kamera kurulumu ise yine resimde görüldüğü gibi arka sol üst köşeye monte ediliyor.

Daha önce ortaya çıkan sızıntılara göre Galaxy Z Flip 3, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 888 yonga setinden alacak. İşlemciye ek olarak cihaz 8GB’a kadar RAM ve 128/256 GB’a kadar dahili hafıza seçeneğini de destekleyecek.

Tüm bunların yanı sıra Samsung’un yeni katlanabilir telefonu, su geçirmezlik sertifikasına sahip olacak ve muhtemelen 120Hz yenileme hızını destekleyen 6.7 inç ekran ile gelecek. Tanıtım tarihi olarak ise ortada kesin bir şey yok. Ancak Güney Koreli üretici 11 Ağustos için bir etkinlik planladı. Muhtemelen şirketin yeni katlanabilir telefonları bu tarihte resmiyet kazanacaktır diye tahmin ediyoruz.

 

Cevap bırakın