Galaxy Watch4 Serisi’ne güncelleme ile yeni özellikler geldi

0

Galaxy Watch4 Serisi için gelen yeni yazılım güncellemesiyle birlikte düşme algılama, hareket kontrolü gibi özelliklere yenilikler geliyor, kişiselleştirme seçenekleri daha da artıyor. 

Akıllı saat deneyiminin yeni dönemi için tasarlanan Galaxy Watch4 Serisi, gelişmiş özellikleriyle Galaxy akıllı saatlerin en yeni serisini oluşturuyor. Çeşitli kayışlar özelleştirilebilir saat kadranları, istediğinizi seçebileceğiniz birçok farklı özellik ve uygulama sunan Galaxy Watch4 Serisi ile akıllı saatinizi kendi özgünlüğünüzü yansıtacak şekilde kişiselleştirebiliyorsunuz. Yenilikler bununla da sınırlı kalmıyor. Galaxy Watch4 kullanıcıları, kullanıma sunulan yazılım güncellemesiyle birlikte kişiselleştirmeyi yeni bir düzeye taşıyarak yepyeni birçok özelliğe de erişebiliyor.

Tam istediğiniz saat kadranı

Aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla saat kadranı ve seçenek sunan en son güncellemeyle birlikte artık kişiliğinize ve yaşam tarzınıza uyan en mükemmel saat kadranını oluşturabiliyorsunuz.

Dört yeni saat kadranı seçeneği sunulurken en sık görmek istediğiniz bilgileri bileğinize bir kez bakarak anında öğrenebiliyorsunuz. Sadece fitness hedeflerinize ulaşmak ya da yalnızca sağlık istatistiklerinizi görüntülemek istiyorsanız artık yeni Info Brick saat kadranını kalp atış hızı ve stresten, günlük aktivite durumuna kadar en sık görmek istediğiniz istatistikleri ekleyerek kişiselleştirebiliyorsunuz.

Bunların yerine ayrıntılı hava durumu tahminini, basit bir gösterge panelini veya Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3’ten ilham alan canlı duvar kâğıtlarını göreceğiniz bir saat kadranını da tercih edebilir, tüm bu seçenekleri de ayrıca kişiselleştirebilirsiniz.

Cevap bırakın