Galaxy Watch sahibine el yıkatacak

0

Aslında birkaç ay geriye gittiğimizde, el yıkama uygulamasının çok da gerekli olmadığını düşünebiliriz. Hemen hepimiz gün içinde, gerekli olduğu durumlarda ellerimizi yıkıyor ve bunu önemini belki de farketmiyorduk. Tabii birçok şey değişti. Nisan ayının ortası itibariyle tüm dünya gibi bizler de evlerimize çekildik ve el yıkama konusunda farkındalığımız arttı. Samsung da Galaxy Watch el yıkama uygulaması Hand Wash ile bu farkındalığa destek olmayı hedefliyor.

Galaxy Watch el yıkama uygulaması: Hand Wash

Samsung, son iki haftadır hummalı bir çalışma ile yeni akıllı saat uygulamasını karşımıza çıkardı. Galaxy Watch’un el yıkama uygulaması Hand Wash, kullanıcılar tarafından özelleştirebilmesiyle öne çıkıyor. El yıkamaları izleyen uygulama, en son yıkamadan beri geçen süreyi de takip ediyor.

25 saniye boyunca el yıkamayı takip eden uygulama, 25 saniyenin sonunda ise bir uyarı ile sürenin dolduğunu hatırlatıyor. Tabii ki 5 saniye de elleri sabunlamaya ayrılıyor.

Başta da söylediğimiz gibi bu uygulama, bundan birkaç ay önce aslında hiç dikkatimizi çekmezdi. Ancak, son günlerde böyle uygulamaların hayatımızda önemli yardımcılar olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada Hand Wash isimli uygulama Galaxy Store’daki yerini de aldı.

Cevap bırakın