Galaxy Watch Active 2 renkleri ortaya çıktı

0

Samsung yakın zamanda yayınladığı bir videoyla Galaxy Watch Active 2 modelinin 5 Ağustos günü tanıtılacağını duyurdu. Yapılan bu duyurunun ardından Galaxy Watch Active 2 renkleri hakkında bilgi veren bir fotoğraf sızdırıldı.

Galaxy Watch Active 2 renkleri kendini gösterdi

Söylentilere göre ilk etapta piyasaya çıkacak olan tüm renk seçenekleri sızdırılan fotoğrafta yer alıyor. Siyah/gümüş, mavi/gri ve pembe/altın/bej olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satışa çıkacak olan akıllı saate ilerleyen zamanda farklı alternatifler de eklenebilir. Saatin aynı zamanda Under Armour versiyonu da olacak. Ayrıca, daha renkli alternatifler de sonradan eklenecek.

Dokunmatik bir çerçeveye sahip olacağı söylenen akıllı saatte Bluetooth 5.0 teknolojisi kullanılıyor. Düşme algılama ve EKG yetenekleriyle gelecek olan saatte Exynos 9110 işlemci görev alıyor. 360×260 Super AMOLED ekrana sahip Watch Active 2’in 44 mm’lik ve 40 mm’lik iki farklı boyut alternatifi bulunuyor. Bunlardan küçük olan modelde 247 mAh, büyük olan modelde ise 340 mAh batarya kullanılıyor.

Akıllı saatin hem Wi-Fi hem de LTE olmak üzere iki farklı seçeneği de olacak. Gorilla Glass ile korunan saat MIL-STD 810G sertifikalı ve 5ATM su direncine sahip.

Cevap bırakın