Galaxy Watch Active 2 en net haliyle karşınızda!

0

Samsung, yeni akıllı saat modelini 5 Ağustos günü tanıtacak. Tanıtıma çok az bir süre kala Galaxy Watch Active 2 görselleri ortaya çıktı. Böylece yeni akıllı saat modeli şimdiye kadarki en net haliyle karşımıza çıkmış oldu.

Daha önce Galaxy Note 10 modeliyle aynı karede görüntülenen fotoğrafları internete sızdırılan saat bu kez kendi başına ortaya çıktı.

Galaxy Watch Active 2 görselleri ortaya çıktı

Geçen yıl duyurulan Watch Active 2 görselleri, ilk kez, lansmanından bir gün önce en net haliyle internete sızdırıldı. Tasarım açısından yeni nesil akıllı saatin bir önceki nesline benzediğini söyleyebiliriz. Hareketli çerçevenin kullanılmadığı akıllı saat yine sade tasarımıyla dikkat çekiyor. 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı kasa boyutuyla karşımıza çıkacak olan saatin deri ve silikon kayış alternatifleri olacak.

Daha önce çıkan fotoğraflarda da saat ve kayışlardaki renk seçeneklerini görmüştük. Ayrıca, saatin Under Armour versiyonu olacağı da ortaya çıkan bilgiler arasında.

Uzun zamandır beklenen Galaxy Note 10’un 7 Ağustos’taki tanıtımından iki gün önce tanıtılacak olan Galaxy Watch Active 2 ile ilgili merak edilen diğer tüm detaylar netlik kazanacak.

Cevap bırakın