Samsung Galaxy Watch 2 tanıtım tarihi sızdırıldı

0

Geçtiğimiz günlerde Renaissance kod adıyla ortaya çıkan yeni nesil Samsung Galaxy Watch, akıllı saat severler tarafından merakla bekleniyor. Sızdırılan son detaylar Galaxy Watch 2 tanıtım tarihini ortaya çıkardı.

Samsung Galaxy Watch 2 tanıtım tarihi sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 9 ile tanıtılan Galaxy Watch’ın ardından, yeni sızıntılara göre ikinci nesil Galaxy Watch’un da Galaxy Note 10 ile birlikte tanıtılması bekleniyor. Geçtiğimiz saatlerde Samsung tarafından paylaşılan resmi açıklamaya göre Galaxy Note 10, 7 Ağustos tarihinde tanıtılacak. Yani Samsung Galaxy Watch 2 modelinin de 7 Ağustos tarihinde tanıtılmasını bekleyebiliriz.

Bu iddiaya yönelik en büyük destekleyicilerden birisini de, Samsung’un gönderdiği davetiyede direkt olarak Note 10 şeklinde belirtmek yerine Galaxy ekosistemi cihazları olarak belirtmesi örnek gösterilebilir. Bu yazı bir akıllı saat anlamına gelmese de, var olan sızıntılarla birlikte Galaxy Watch 2 olduğuna yönelik düşünmemiz mümkün.

Galaxy Watch Active, Galaxy Fit ve Galaxy Fit e modellerinin Galaxy S10 serisi ile, Galaxy Watch modelinin Note 9 ile ve Gear Sport’un Note 8 ile tanıtıldığını düşündüğümüzde, yeni tanıtım için en uygun mekanın burası olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

 

Cevap bırakın