Galaxy Tab S7 Plus performans testinde!

0

Samsung, sık sık yeni model akıllı telefonlarını karşımıza çıkarıyor. Diğer yandan ise tablet pazarındaki payını korumak için yeni tablet modelleri geliştiriyor. Yakın zaman önce Galaxy Tab S7 modelinin tasarımına dair ilk görseller ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Galaxy Tab S7 Plus performans testinde boy gösterdi. Geekbench testinde gördüğümüz yeni nesil tabletin bu sayede bazı özellikleri de kendini göstermiş oldu.

Galaxy Tab S7 Plus performans testi Geekbench’te!

Galaxy Tab S7 ailesinin yeni üyesi, SM-T976B model numarasıyla Geekbench testinde ortaya çıktı. Çıkan bilgilere göre tablette, Android 10 kurulu. 6 GB RAM ile geleceği görünen Galaxy Tab S7 modelinde tabii ki başka RAM alternatifleri de olabilir. Şimdilik bu konuyla ilgili net bir bilgi yok.

Test sonuçlarında tabletin tek çekirdekte 4.277, çoklu çekirdekte ise 13.286 puan aldığını görüyoruz.

Galaxy Tab S7 Plus performans testi

İşlemci tarafında ise tablette Kona kod adlı Snapdragon 865 işlemcinin kullanılacağı söyleniyor. Geekbench, yeni tabletin diğer özellikleri ile ilgili herhangi bir bilgi içermiyor. Ancak, söylentiler tabletin 12.4 inçlik 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran ile geleceği yönünde. 9.800 mAh’lik bataryadan beslenecek olan tablet, 5G desteğine de sahip olacak.

Son olarak, Galaxy Tab S7 serisi hakkında daha fazla ayrıntının önümüzdeki haftalarda ortaya çıkacağını söyleyelim.

Cevap bırakın