Galaxy Tab S5 Geekbench skoru ile şaşırtmayı başardı!

0

Samsung son zamanlarda pek çok önemli akıllı telefon modelinin tanıtımını yaptı. Yakın zamanda tanıtılacak olan yeni Note modelleriyle yerini güçlendirmeye çalışacak olan şirket, tablet kısmında da önemli çalışmalara devam ediyor. Galaxy Tab S5 Geekbench skoru ile tekrar ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Tab S5 Geekbench skoru ortaya çıktı!

Samsung’un ‘T-865‘ model numarasıyla bilinen Galaxy Tab S5 modeli, güçlü özellikleri ile performans odaklı bir cihaz olacak. İşlemci tarafında Snapdragon 855‘den gücünü alacak Tab S5, bunu 6 GB RAM ile de destekleyecek. Geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan Geekbench skoru, tabletin ne kadar güçlü olacağını da gözler önüne sermiş oldu.

Galaxy Tab S5 geekbench skoru

Galaxy Tab S5, tek çekirdekte 3506 çoklu çekirdekte ise 9788 puan alarak, güçlü bir tablet olarak piyasaya sunulacağını da doğrulamış oluyor. Modelin bu skorlarla birlikte Samsung Galaxy S10 ile benzer güçlerde performans sunacağını söylememiz mümkün.

Akıllı telefonlarda donanım alanında büyük gelişmeler görmemiz mümkün iken, tabletlerde ise bu durum biraz daha yavaş bir şekilde ilerliyor. Snapdragon 855 işlemciden gücünü alan bir tablet, pek çok kullanıcı açısından oldukça önemli bir gelişme diyebiliriz.

 

 

Cevap bırakın