Galaxy S9 tasarımı nasıl olacak?

0

Galaxy S9’un bu kez de kılıfları ortaya çıktı. Böylelikle akıllı telefon tanıtılmadan kılıfları ortaya çıkmış oldu.İşte detaylar…

Samsung Galaxy S9 için geri sayım devam ederken kısa bir süre içerisinde İspanya’nın spor kulüpleri ve tarihi atmosferiyle tanınan şehri Barselona’da tanıtılacak olan Android işletim sistemine sahip üst düzey modele ilişkin bilgiler de sıklıkla ortaya çıkıyor. Mobile World Congress 2018 teknoloji fuarı kapsamında teknoloji severlerle buluşacak olan Galaxy S9’un bu kez de kılıfları ortaya çıktı. Böylelikle akıllı telefon tanıtılmadan kılıfları çıkmış oldu. Üstelik satışlarına da başlandı.

LED görünümlü kılıflar, çantalarda ağırlıklı olarak kullanılan hiperknit malzemeden üretilirken kendi tasarımlarından öte, Galaxy S9 tasarımına işaret eden detayları dikkat çekti. Galaxy S9’un yanı sıra Galaxy S9+ versiyonu da bulunan kılıfların akıllı telefonların arka kısmındaki kamera-flaş tasarımına ışık tuttuğu görüldü. Ön yüzde ekranın boyutları ve kavisli detayları hakkında da bilgiler sunan kılıflar, genel itibarıyla Galaxy S8’e yakın ölçülerde bir S9 serisinin söz konusu olduğuna da açıklık kazandırdı.

Öte yandan duyurulan yeni Samsung Galaxy S9 kılıfları, modelin ön ekranını tamamiyle kapatmasına karşın aramalar, pil durumu, gelen mesajlar, saat gibi bilgilerin görülmesini ayrı bir arayüz eşliğinde sağlayacak. Ayrıca üzerlerindeki bölmeye yerleştirilmesi ile temassız kredi kartı kullanımına da imkan tanıdığı görülen kılıflar, 25 Şubat 2018’de gerçekleştirilecek Unpacket adını alan etkinlik öncesinde Galaxy S9 özellikleri ve tasarımı hakkında fikir verdi.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın