Galaxy S9 fiyatı şekillenmeye başladı!

0

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri hakkında her geçen gün yeni bir detay ortaya çıkıyor. Son konuşulan konu ise Galaxy S9 fiyatı hakkında oldu. Eğer bu iddialar doğru çıkar ise Galaxy S9, Samsung’un en pahalı telefonu olabilir.

galaxy s9 fiyatı

Galaxy S9 fiyatı ile çok konuşulacak!

25 Şubat’ta tanıtılacak olan Galaxy S9’un neredeyse bütün özellikleri biliniyor. Kamera özellikleri, donanımsal özellikleri, tasarım özellikleri derken lansman tarihi öncesinde neredeyse her şey netleşti. Merak edilen bir diğer konu ise fiyat olmuştu. Ortaya çıkan bazı güçlü iddialar ile Galaxy S9 fiyatı hakkında da rakamlar konuşulmaya başlandı.

S9 serisinin 800 dolardan başlayarak 512 GB depolama seçeneği ile birlikte 1100 dolara kadar çıkması bekleniyor. Ortaya çıkan görseller Samsung’un yeni telefonlarının tasarım olarak selefleri olan Galaxy S8 serisine çok benzediğini gösteriyor. 5.8-inçlik Galaxy S9, donanım seçeneği ve gelişmiş arka kamerası ile S8 serisinden farklılığını gösterecek.

Samsung, uluslararası modellerde kendi üretimi Exynos 9810 işlemcisini, ABD ve Çin bölgesinde ise Snapdragon 845 işlemcisini kullanacak. Yeni Galaxy S serisinde en önemli iyileştirme ise kamerada olacak. S9’un arka kamerasının OIS destekli, 12 MP çözünürlükte f/1.5 – f/2.4 aralığında değişken diyafram özelliğine sahip olması bekleniyor.

6.2 inçlik Galaxy S9 Plus ise çift arka kamera ile gelecek. Değişken diyafram özelliği S9 Plus için de geçerli olacak. Her iki telefonun da geçen yılki amiral gemisi modellere göre daha ince çerçevelere sahip olması bekleniyor.

Cevap bırakın