Galaxy S9 bekleyenlere büyük sürpriz!

0

Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için bekleyiş sürerken bir yandan da bir yandan da bizi bekleyen yenilikleri de merak ediyoruz. Samsung’un yeni amiral sınıfı cihazı 2017 itibariyle iki farklı boyutla ve versiyonla bize sunulmuştu. Elbette aradaki ekran boyut farklı dışında S8 ve S8+ birbirinin kopyası cihazlardı. Şimdiyse bu durum değişecek gibi görünüyor.

S9 modelleriyle beraber Infinite Screen daha geniş bir alanı kaplayacak ve cihazlar neredeyse tamamen ekrandan oluşacak. Peki, iki model arasında büyük farklar olacak mı? Apple tarafında bildiğiniz gibi iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri arasında RAM ve kamera başta olmak üzere belirgin farklar bulunuyor. iPhone 8 tek ana kamera ile sunulurken, iPhone 8 Plus ikinci bir lens kullanıyor.

galaxy s9

Galaxy S9 versiyonları belli farklar içerecek

İşte aynı durum Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S9 ve S9+ için de geçerli olacak. 2018’in yaklaşmasıyla beraber S9’un render görselleri sızmaya başladı ve ilk dikkat çeken fark da S9+’ın ana kamera tarafında ikinci bir lens kullanması oldu.

Bunun dışında şu ana kadar hiçbir fark görülmezken, cihazın test sonuçlarının internete düşmesiyle beraber S9 ve S9+ arasında daha belirgin bir ayrım yapabileceğiz.

Cevap bırakın