Galaxy S9 bataryasını iki kata çıkartın!

0

Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın pil ömrünü iki katına çıkartmak mümkün. ZeroLemon tarafından tanıtılan kılıf sayesinde, S9+’a 5200 mAh ekbatarya ekleyebiliyorsunuz.

Yeni amiral gemilerini geçtiğimiz ay düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nden bir gün önce tanıtan Samsung, yeni telefonlarıyla birlikte yeni kılıflarını da tanıtmıştı. Eski kılıf serilerini devam ettiren firma, yeni bir kılıf tasarımı ortaya koymamıştı. 3. parti kılıf üreticileri de telefonlar tanıtılır tanıtılmaz kollarını sıvadı.

Galaxy S9

ZeroLemon’dan ilginç Galaxy S9 kılıfı

Spigen gibi dünya devlerinin yanı sıra ZeroLemon’dan da ilgi çekici bir kılıf geldi. Galaxy S9 serisinin batarya kapasitesini yüzde 105 arttıran yeni kılıflar, telefonların ön tarafında önemli bir tasarım değişimine neden olmuyor. Ancak, aynısını arka taraf söylemek pek mümkün değil.

5200 mAh gibi oldukça yüksek bir batarya kapasitesini sunabilmek için oldukça kalınlaştırılan arka kısım, telefonun kalınlığını neredeyse iki katına çıkartıyor. Bu kalınlığın getirdiği bir artı ise 360 derece koruma sağlanabilmesi. Hem ön hem de arka tarafı oldukça iyi birlikte koruduğunu söyleyen ZeroLemon, darbelerden koruma konusunda da oldukça iddialı.

Cevap bırakın