Galaxy S8 ve iPhone 7 Plus mı? Hangisi daha hızlı?

0

Samsung Galaxy S8

Yukarıdaki soruya odaklanan testin sonuçları kamuoyunun ilgisini çekti. İşte detaylar…

Samsung Galaxy S8, kısa süre önce lanse edildi, Uzun süredir merakla beklenen üst seviye akıllı telefon modelinde ekran/gövde oranı, teknik özellikleri ve genel fiyat etiketi dikkat çeken en önemli konular olurken modelin performansına dair ilk bilgiler de son derece iddialıydı.

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan ve 2016’nın en önemli akıllı telefon modellerinden biri olan iPhone 7 Plus’ın güçlü performansı ile Samsung’un Galaxy S8 modellerinin performans ekseninde kıyaslandığı bir video yayınlandı.

Samsung Galaxy S8 ve Apple iPhone 7 Plus hız testindeydi…

EverthingApplePro adlı YouTube kanalında yayınlanan test, genel itibarıyla uygulama geçişleri ve oyunların açılış süreleri etrafında şekilleniyor. Sonda ise Antutu ve Geekbench testleri paylaşılıyor.

İlk test, uygulamaların açılması ile başlıyor. Ardından da çoklu görev işlemlerindeki performans karşılaştırılıyor. İlk testte sürpriz bir birinci var.

Antutu testinde ise Galaxy S8’in rakibini geride bıraktığı görülüyor. Geekbench’te ise çoklu çekirdek testlerinin galibi yine Galaxy S8 olurken tek çekirdekte iPhone 7 Plus önde geliyor.

Diğer detaylar için haberin devamındaki videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Cevap bırakın