Galaxy S8 ön sipariş rakamları ile dikkat çekiyor

0

Ekran Resmi 2017-04-14 17.06.08

Samsung Galaxy S8, şüphesiz yılın en önemli üst segment akıllı telefon modellerinden biri. Güney Kore merkezli teknoloji şirketinin iddialı donanım argümanları ve şık bir tasarım ekseninde sunduğu Android’li cihazın ön sipariş rakamları da gelmeye başladı…

Samsung Galaxy S8’in Güney Kore’de ilk haftasında 720 bin adede varan ön sipariş aldığı duyuruldu. Şirketin önceki amiral gemisi maiyetindeki modelinde söz konusu ön sipariş rakamı 400 bin adet seviyesindeydi. Diğer yandan Galaxy S8’in Türkiye’de dahil birçok ülkede ön siparişleri alınmaya devam ediliyor ve tüm dünyada yoğun talep gördüğü kaydediliyor.

Galaxy S8 ve S8+’ın tüm özelliklerini detaylı şekilde incelemek için buraya tıklayabilirsiniz…

Samsung Mobile Başkanı Koh Dong-jin tarafından yapılan açıklamada müşterilerin güveninin ve ilgisinin yeniden kazanılacağının altı çizilirken piyasa tepkisinin beklenenden iyi olduğu, ön sipariş sürecinin Pazartesi gününe kadar devam edeceği vurgulandı.

Sektör uzmanlarının görüşleri, Güney Kore özelinde Galaxy S8’in 1 milyon ön sipariş almasının sürpriz olmayacağı yönünde.

İddialı özelliklerle geliyor

Galaxy S8’de şık tasarım ve güçlü donanım özelliklerinin yanında AI özelliği sunan Bixby’ye özel bir butona sahip olması, parmak izi sensörünün yanı sıra iris tarayıcısı ile güvenlik anlamında önemli yapı taşları barındrıması ve ön kısmında fiziksel buton olmaması gibi dikkat çeken birçok yenilik söz konusu.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın